PERSONAL pentru FAST-FOOD in GERMANIA!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurante de tip Fast-Food din Germania selecteaza PERSONAL cunoscator de limba germana:

Posturi vacante personal necalificat:
- Personal pentru bucatarie
- Casier
- Stagiar
- Sef de tura
- Stagiar management

Posturi vacante personal calificat:
- Sef de magazin

RESPONSABILITATI:
- se ocupa in principal cu servirea clientilor,
- prepararea sandwich-urilor, precum si alte cerinte prevazute in fisa postului.

Program de lucru:
8 ore/zi; 5 zile/saptamana, cu posibilitatea efectuarii de ore suplimentare.

Perioada contractului de munca este de 12 luni, dar poate fi prelungit de comun acord de catre parti.

SALARIU :
- Personal la bucatarie: minim 800 EUR/ luna net
- Casier: minim 1.000 EUR/ luna net
- Stagiar/ Sef de tura: minim 1.200 EUR/ luna net
- Stagiar management: minim 1.400 EUR/ luna net
- Sef de magazin: minim 1.600 EUR/ luna net

Alte beneficii:
- Masa GRATUITA;
- Plecari rapide si sigure.

CERINTE

CERINTE:

- Pentru pozitia de Personal la bucatarie se accepta si candidati care cunosc doar limba engleza la nivel 6 din 10.
- Cu exceptia pozitiei de Personal la bucatarie, toti candidatii trebuie sa cunoasca limba germana la un nivel de minim 6 pe o scara notata de la 1 la 10.
- Pentru personal necalificat (Personal pentru bucatarie, Casier, Stagiar, Sef de tura, Stagiar management): harnici si de incredere, personalitate placuta, buni executanti, forma fizica buna.
- Pentru personal calificat (Sef Magazin): postul necesita minimum 2 ani de experienta pe un post similar. Aptitudini necesare - de lider, gestiune a timpului, matematica si bugete, capabil sa ia decizii, orientat spre client.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba engleza + poza cu zambet
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie Full Body, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport / Copie C.I.
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar fara antecedente penale
- Adeverinta medicala clinic sanatos atat fizic cat si psihic
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit)
- Copie acte de calificare (daca aveti)
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii.

COSTURILE PROGRAMULUI:

- Tariful de evaluare a eligibilitatii candidatului este in valoare de 675 lei, si se achita la data semnarii contractului de mediere.

- Tariful de mediere: NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE.

Candidatul mai suporta costurile cu:
- bilet avion
- 15 Euro pentru control medical, a fi platiti in momentul sosirii in Germania
- bani de buzunar pana la primul castig (minim 250 Euro).