Personal in depozite germane

supply chain solutions gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru punctele noastre de lucru cautam persoane motivate care detin cunostinte medii-avansate de germana.

CERINTE

Ne asteptam de la dumneavoastra la constiinciozitate, punctualitate, flexibilitate, seriozitate si placerea de a lucra in echipa. Cunostintele medii-avansate de germana sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

- Nu suntem o firma de recrutare
- Nu preluam comisioane de nici un fel
- Contractul este unul german facut cu firma noastra
- Contractual este determinat pe un an
- 11 luni lucrati in Germania (de regula weekendul este liber) si o luna pe an aveti concediu ( concediul este platit)
- Aveti 1 drum in Romania platit de noi (doar dus sau intors)
- Cazarea v-o asiguram noi pentru 200 €/luna ( camera cu 2-3 Persoane)
- In medie lucrati pe luna 150 de ore. Numarul de ore pe luna variaza datorita clientilor nostri
- Asigurare medicala din prima zi de lucru
- Sustinere in legatura cu actele necesare
- Veti fi platiti la ora 8,19€/ora, iar incepand cu data de 1.1.15 8,50€/ora.

Noi suntem o firma germana dinamica de servicii in domeniul logistica in depozite pentru bransele alimente, produse cosmetice si mancare pentru animale. Firma noastra are la momentul de fata un numar de 800 de muncitori si este intr-o continua expansiune.