Personal fast-food Germania

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

• se ocupa in principal cu servirea clientilor,
• prepararea sandwich-urilor,
• etc...

CERINTE

Personal pentru bucatarie:
- limba engleza nivel mediu
- experienta in domeniu poate prezenta un avantaj la selectie

Personal servire(casier, sef tura, sef magazin, adjunct sef magazin)
- Aptitudini necesare: de lider, gestiune a timpului, matematica si bugete, analitic, capabil sa ia decizii, articulat la scris si vorbit, orientat spre client.
SI
- Casier: limba germana BINE
- Stagiar/ Sef de tura: limba germana BINE
- Stagiar management: limba germana BINE
- Sef de magazin: limba germana BINE

BENEFICII OFERITE

Salariul pe luna
- Personal la bucatarie: minim 800 EUR/ luna net

- Casier: minim 1.000 EUR/ luna net
- Stagiar/ Sef de tura: minim 1.200 EUR/ luna net
- Stagiar management: minim 1.400 EUR/ luna net
- Sef de magazin: minim 1.600 EUR/ luna net

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.