PERSONAL CURATENIE

Artigum gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

Artigum GmbH a fost fondată în mijlocul anului 2004 în Overath, Bergisch Gladbach, si se ocupa cu distribuţia materiilor prime din cauciuc.
Datorita relatiilor de afaceri cu partenerii nostri, dar si a cererii foarte mari de forta de munca din Germania, am inceput o mare campanie de recrutare, in special in domeniul sanatatii.

Posturi PERSONAL CURATENIE in cadrul firmelor si familiilor din Germania.
- Salarizare : 700 eur/luna, 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana; ore suplimentare 7eur.
- Durata: contract minim 3luni , cu concediu 1 luna; se pot face si pe termen mai lung sau nedeterminat;
- Cazare si utilitati asigurate de angajator.
- Masa asigurata in functie de locul de munca.

Responsabilitati:
Continutul si caracteristicile activitatilor de personal curatenie sunt:
a) Curatenia, intretinerea locatiilor;
b) asigurarea conditiilor igienico - sanitare generale la locul de munca;

CERINTE

Conditii de eligibilitate:

Vor fi acceptati si vor primi toate detaliile doar candidatii care indeplinesc conditiile minime de eligibilitate:

- Varsta minima : 22 ani

- Limba engleza si/sau limba germana la nivel incepator

Va stam la dispozitie cu raspunsuri legate de tot ce tine de pasii necesari angajarii dumneavoastra.Respectam cerintele dumneavoastra legate de statutul personal/familial.Va ajutam si in ceea ce priveste indrumarea copiilor catre scoli sau alte nevoi legate de familie,astfel incat adaptarea dumneavoastra sa fie cat mai usoara.
Va oferim toate acestea ca facand parte din serviciul nostru.

Artigum GmbH a fost fondată în mijlocul anului 2004 în Overath Bergisch Gladbach si se ocupa cu distribuţia materiilor prime din cauciuc.
Datorita relatiilor de afaceri cu partenerii nostri, dar si a cererii foarte mari de forta de munca din Germania am inceput o mare campanie de recrutare.