Personal Constructii Germania 2019

Excellent Match Job S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru partenerii noștri din Germania recrutăm echipe de:
- Dulgheri
- Zidari
- Tencuitori
- Faianțari
- Montatori schele
- Fierari-betonisti
- Muncitori cofraje

și nu numai

Munca se desfasoara în diverse zone, conform proiectelor: Koln, Kiel, Aachen, Ulm, München, Frankfurt, Hamburg, Lörrach, Walluf, Grossraum Osnabruck, Grossraum Freiburg, Lindenberg, Wuppertal etc.
Se oferă:
- relatie de muncă contractuala pe perioada de 4-5 luni (posibilitate de prelungire pt alt proiect)
- salariu: 1800 - 2100 euro NET (la approximativ 40 ore saptamanal - în functie de clasa de impozitare)
- orele suplimentare platite conform
- cazarea oferita gratuit de angajator pe durata proiectelor
- asigurarea medicala oferita gratuit de angajator pe durata proiectelor
- transportul Romania - Germania decontat (maxim 200 euro pe echipa)
- avans saptamanal posibil dupa prima saptamana de munca
- avantaj fiscal pentru cei căsătoriți
- alocație în cazul celor care au copii sub 18 ani

CERINTE

- cunoștințe și experiența pentru locul de munca solicitat
- masina personala de serviciu constituie avantaj
- permis cat. B constituie avantaj (minim 1 om pe echipa)
- cunoașterea limbii engleze sau germane - nivel conversațional (minim 1 om pe echipa)
- atitudine flexibila, pro-activa
- munca în echipa dar si individual
Dacă sunteți interesat de ofertă, așteptăm cu drag CV-ul dvs.
Sau
Ne puteți contacta pentru detalii
(de luni până vineri - între orele 8.00 - 16.00)
NU PERCEPEM COMISIOANE!!!

OAMENI ALEȘI, LOCUL POTRIVIT!

Cu respect,

Echipa Excellent Match Job

Excellent Match-Job S.R.L. oferă servicii de recrutare și intermediere de personal în Germania și Regatul Tărilor de Jos: Olanda și Belgia.

Scopul nostru este de a livra în funcție de promisiunea făcută. Acesta este și motivul pentru numele agenției: EXCELLENT MATCH-JOB. Noi credem în servicii excelente și intermediere perfectă atât pentru candidații cât și pentru partenerii noștri.

Noi negociem și obținem cele mai bune condiții și salarii pentru candidații nostri, totul prin garanția unui contract individual de muncă direct cu angajatorul.

Nu percepem taxe sau comisioane!!!

Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca
Activitate principala 7810