Pentru luna MAI: Şoferi autobuz în zona Passau, Germania! Salarii atractive, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Şoferi pe autobuz în zona Passau, Germania!
Locurile sunt disponibile începând cu luna MAI!

Oferta:
Salarizare - 10 Euro brut/oră + 25 Euro net diurnă/zi lucrătoare
Contract de muncă legal + drepturi depline în Germania!
Perioada de desfăşurare a activităţii: mai 2017 - noiembrie 2017!
Se lucrează doar în zona Passau!
Cazare asigurată contra-cost (15 Euro/zi)
Asigurare medicală!

CERINTE

Se cere:
- experienţă ca şofer pe autobuz (minim 2 ani)
- limba germană nivel mediu conversaţional (A2 -B1)
- permis conducere cat. D/DE + atestat transport persoane!
- seriozitate
- disponibilitatea de plecare cu maşina proprie reprezintă avantaj!
Pentru mai multe detalii, suntem la dispoziţia dumneavoastră la telefon:
- 0749044785
- 0754059286

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.