Participă şi tu la evenimentul ''Recruiting day'' pe 15 şi 16 IULIE în Timişoara!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

'’Recruiting day’’ sau ’’Ziua recrutarii’’ este o activitate de recrutare de personal din partea firmei germane ''LHP Dienstleistungs und Bildunsgesellschaft mbH'', ce se va desfasura în zilele de 15 si 16 IULIE 2016 in Timisoara.

Aceasta recrutare de personal se face pentru urmatoarele posturi:
- Instalator termic/sanitar
- Electrician constructii
- Zugrav
- Operator CNC Strung/Freza
- Montator de mobila

Cerintele firmei germane:
- Cunostinte de limba germana nivel conversational (minim A2)
- Permis de conducere
- Disponibilitate imediata.

Beneficiile dumneavoastra :
- locuri de munca stabile si sigure
- contracte de munca legale
- drepturi depline în Germania în conformitate cu legea în vigoare (inclusiv dreptul la alocatie pentru copii minori/studenti si dreptul la o locuinta/chirie proprie în Germania, dreptul la pensie dupa 5 ani si dreptul la concedii legale)
- salarii atractive
- cazare gratuita
- asigurare medicala

Pentru toti cei interesati va informam ca la fata locului se va sustine un interviu în limba germana si se va semna imediat un contract pentru un loc de munca în Germania.
AVANTAJ!
NU se vor percepe niciun fel de comisioane!!!

Mai multe informaţii puteţi obţine la unul din numerele de telefon: 0749044785, 0754059286 sau 0355429260

CV-uri puteţi trimite direct pe e-mail-ul nostru: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

- Varsta maxima: 50 de ani
- Disponibilitate imediata

ATENŢIE!
NU se percep niciun fel de taxe de mediere sau comisioane!!!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.