Parchetari în Germania, 11 Euro brut/oră, comision zero! Posturi disponibile imediat şi fără limba germană!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM NICIUN FEL DE TAXE PENTRU MEDIERE!
Comision ZERO!

Recrutăm muncitori cu experienţă în aplicarea parchetului pentru o firmă de prestigiu din Germania, direct angajatoare!
AVANTAJ:
Se lucrează în echipă! Doar unul din patru muncitori trebuie să cunoască limba germană!
Program de lucru: luni – vineri, de la ora 07:00 până la 16:00.
Se oferă:
- contract de muncă nedeterminat cu drepturi depline în Germania;
- salarizare: 11 Euro BRUT/oră;
- cazare contra-cost;
- asigurare medicală.

CERINTE

Cerinţe:
- experienţă în domeniu (minim 2 ani);
- calificarea reprezintă un avantaj;
- limba germană nivel mediu conversaţional (unul din patru muncitori trebuie să îndeplinească această cerinţă!)
NU IMPUNEM TRANSPORT!
Plecările se realizează pe cont propriu; disponibilitatea de plecare cu maşina personală constituie un avantaj propriu!

Cei interesaţi pot ataşa CV-urile direct pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Pentru mai multe detalii, vă stăm la dispoziţie la unul din nr de telefon: 0754059286 sau 0749044785.

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.