Oportunitate Medici Germania

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medici pentru spitale si clinici din Germania

Concern de prestigiu din Germania (MEDICLIN) cauta URGENT ABSOLVENTI, REZIDENTI si MEDICI SPECIALISTI pentru clinicile si spitalele proprii pentru urmatoarele specializari:

- Psihiatrie si Psihoterapie
- Psihiatrie Pediatrica
- Psihiatrie, Psihoterapie sau Medicina Psihosomatica
- Ortopedie si Traumatologie
- Ortopedie/Traumatologie, Fizioterapie si Recuperare Medicala
- Medicina Interna
- Chirurgie Cardiovasculara
- Psihosomatica
- Psihosomatica si Psihoterapie
- Neurologie
- Geriatrie
- Radioterapie

CERINTE

Candidatii trebuie sa cunoasta limba germana la un nivel conversational foarte bun ( nivel B2-C1) - OBLIGATORIU

Pentru detalii suplimentare puteti contacta adresa de email : valentin.iftimi@petrolvalves.ro

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.