OPORTUNITATE CARIERA STRAINATATE – CONSULTANT VANZARI, 1200 EUR + bonus motivant, training si contract permanent

SC AOR WORLD TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Vanzarea produselor companiei
- Promovarea acestora in randul clientilor
- Efectuarea de demonstratii cu diverse produse
- Activitate desfasurata in centre comerciale din tari precum Germania, Franta, Italia, Belgia, Elvetia, Olanda, Suedia, Norvegia, Lituania, promovand produsele noastre de lux

CERINTE

PREMIER DEAD SEA COSMETICS, una din cele mai prestigioase companii din lume isi mareste echipa cu membrii noi si energici pentru un job plin de provocari in principalele tari din Europa.

CANDIDATUL IDEAL:
- Tanar, pasionat cu abilitati excelente de comunicare;
- Capabil de a „opri clientii” in trecere;
- Entuziasmat, determinat si harnic;
- Foarte motivat, ambitios si carismatic;
- Fluent in Engleza sau Franceza, Germana, Italiana, Spaniola.

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte atractiv! Salariu fix+ comision!
- Training complet oferit de companie;
- Bilet de avion gratuit catre noua destinatie de lucru;
- Posibilitatea de a locui in apartamentele companiei, contra unui cost extrem de convenabil;
- NU SE PRECEPE NICIUN COMISION LA ANGAJARE!

Premier este un multi-brand international cu reprezentata in peste 70 de tari, Canada, SUA, UK, Spania, Franta, Austia, Norvegia, Italia si multe altele. Avand o reputatie pentru inovatie, sofisticare si calitate superioara, Premier Dead Sea este unul dinre cele mai recunoscute branduri internationale de produse de la Marea Moarta, avand produse unice de ingrijirea pielii, parfumuri si machiaj. De peste 20 de ani, Groupul Premier (PREMIER DEAD SEA, GRATiAE ORGANICS, GOLD ELEMENTS, SUPREME, SALT SPA, TRESOR RARE PARFUMARIE) si-a format un portofoliu inegalabil de branduri de la prestigiul entry-level pana la ultra-premium lux. Premier foloste cea mai avansata technologie din industria de cosmetice, combinata cu mineralele unice de la Marea Moarta. Avem scopul de a oferi o imbunatatire semnificativa pentru conditia de sanatate a pieli si a intregului corp. Toate produsele noastre reprezinta rezultatul anilor de cercetare si dezvoltare care continua pana in ziua de azi.