Operatori CNC pentru Germania

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

AVANTAJE
- Contract individual de munca cu durata nelimitata
- Salariul minim este intre 1.500 EUR - 2.000 EUR/ luna net (depinde de profilul candidatului)
- Ore suplimentare + ore de noapte
- Schema de ore suplimentare, prin care se pot acumula pana la maximum 150 ore suplimentare. Aceste ore extra pot fi folosite pe post de credit atat pentru a acoperi zilele libere neplanificate, dar si pentru a prelungi cele 24 de zile de concediu platit pe an. La incheierea contractului de munca, vei primi echivalentul monetar al orelor nefolosite din schema sa de ore suplimentare.
- Cazarea este pre-asigurata si oferita in mod gratuit
- Asigurari sociale si medicale platite de catre angajator
- Plecari ultra-rapide
- Preluare gratuita de la aeroport
- Tarif inscriere ZERO
- Tarif mediere ZERO

Responsabilitati:
- Crearea si modificarea programelor de-a lungul tuturor fazelor de productie
- Prelucrarea componentelor pentru prima folosire sau productie
- Monitorizarea standardelor de calitate prin masuratori, detectarea problemelor si masuri preventive
- Ajustarea si reprogramarea controlului, mentinand standardelor si procedurilor de calitate
- Mentine curatenia in zonele de lucru alocate
- Efectueaza alte sarcini precum solicitat de catre superiori sau management

CERINTE

Profilul ideal:
- 18-45 ani
- Limba germana la nivel mediu spre avansat
- Min. 2 ani experienta pe un post similar
- Calificare pe postul vizat
- Seriozitate, dorinta de munca, atitudine buna, personalitate placuta
- Abilitati de (auto)organizare
- Forma fizica buna

BENEFICII OFERITE

INVESTITIE
- Bilet avion
- Bani buzunar

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .