Operatori CNC Germania

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza pentru partenerul sau din Germania exclusiv vorbitori de limba germana pentru pozitiile de OPERATORI CNC (STRUNGAR/FREZOR) in zona Baden Württemberg (Germania).

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara 3 ani+
Calificare in domeniu
Cunostinte de limba germana - nivel conversational (A2-B1)
Seriozitate la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Oferta lunara incepe de la 1600 eur NET + sporuri + ore suplimentare platite (experienta vasta in domeniu si un nivel bun la limba germana pot duce la marirea ofertei salariale)
Ore lucrate: 160h/luna
Beneficii:
Contract de angajare semnat pe o perioada indelungata/nederminata
Asigurare Medicala asigurata de catre angajator
Cazare asigurata de catre angajator + utilitati
Ore suplimentare platite partial

Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0720 878 151 / 0740 644 175 sau pe mail la office@job4life.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.