Operatori CNC Germania

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o compania de origine germana ce realizeaza componente de precizie din otel inoxidabil.
Fabrica este situata in landul Saxonia, in estul Germaniei.
In cadrul acestei fabrici, exista in momentul de fata mai multe posturi disponibile:
- Frezor CNC
- Strungar CNC
- Programator CNC
- Team-Leader Programator CNC
- Tehnician Frezor CNC

CERINTE

Suntem interesati sa intram in contact cu persoane care sa aiba experienta in activitatea cu masini CNC sau sa aiba o specializare pentru unul din posturile de mai sus.

Noi va oferim sprijin in invatarea limbii germane (necesara pentru a putea profesa in aceasta fabrica) prin organizarea unui curs de limba germana care se va efectua anterior plecarii dumneavoastra in Germania.

Este important sa aveti o motivatie puternica de a profesa in Germania pe termen lung si sa aveti disponibilitatea de a participa la acest curs.

Compania va va oferi sprijin in gasirea unei locuinte in apropierea locului de munca.

Firma Job Connect s-a nascut in 2007, in Sibiu, din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.