Operator mașini în industria alimentara , LOCAȚIE: ALLGÄU , GERMANIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Operator mașini în industria alimentara
Tara : Germania

harta_politica_Germania

Locație : Allgäu

Poziții disponibile: 4

Locul de munca: Companie privata

Salariu :10 Euro Brut pe ora

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Posibilitate de lucru ore suplimentare
Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata GRATUIT de angajator
Costul transportului este suportat de angajat
Concediu plătit,

CERINTE

Cunoștințe medii de limba germana
Experienta de cel puțin 3 ani
Diploma de calificare
Permisul de conducere si mașina personala constituie un avantaj
Experiența în manipularea mașinilor și în sectorul alimentar ar fi de dorit

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.