Operator CNC

TK Personal-Service GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Programeaza , opereaza , verifica, optimizeaza si controleaza masinile cu comanda numerica
• Raspunde de executia pieselor conform desen tehnic;
• Masoara si verifica piesele folosind instrumentele de masura;
• Realizeaza operatii de reglare, ajustare parametrii pentru masini;
• Pregateste si intretine masinile in vederea functionarii optime;
• Efectueaza controlul de calitate pentru piesele executate

CERINTE

• Calificare profesionala
• Experienta in programarea / operarea masinilor cu comanda numerica
• Cunostinte de specialitate ( desen tehnic, cunostinte tehnice)
• Cunoasterea limbii germane la nivel mediu
• Masina personala reprezinta un avantaj
• Atentie la detalii, profesionalism, angajament pe termen lung
• Abilitatea de a lucra independent

BENEFICII OFERITE

• Salarizare 1500 € de inceput
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Concediu anual platit - 24 zile
• Conditii de lucru moderne
• Ore suplimentare platite
• Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite conform legilor in vigoare din Germania
• Cazarea este asigurata de catre angajator
• Asiguram echipament de lucru, incaltaminte de protectie

Cererea dumneavoastra este binevenita sa deveniti un membru al echipei noastre !
E-mail: bewerbungro@tkgmbh.de
Tel: 0049 7191 345 390 21