Ofertă SERIOASĂ pentru Măcelari/Tranşatori – Germania (Bremen)

Sc. Primacom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm măcelari/tranşatori cu experiență pentru Germania cu contract direct, FĂRĂ COMISION!

Activitate: dezosare cotlet sau pulpă de suine , 6 zile pe săptămână

CERINTE

Experienta de min. 1 an in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Vă oferim: salarizare între 1700 şi 2100 euro/lună + puteti beneficia de alocație copiii 183 euro/copil/lună, transport gratuit și cazare complet dotată cu bucătărie, baie, living, maşină de spălat, aproape de supermarket.

Echipamentele de lucru sunt gratuite (haine și pantofi de lucru, cuțite, șorț și mănuși de zale).

Nu se oferă masă gratuită dar există cantină în uzină, cu prețuri avantajoase.

Plecări săptămânale şi în Germania vă așteaptă colegii noștri la autogară.

Compania Petry are experienţă de peste 130 de ani în industria cărnii. Datorită exigenţei şi voinţei necruţate de a prezenta calitate, a reuşit să îşi creeze renumele dorit.
Astfel a reuşit să păşească şi pe tarâm străin şi să construiască o relaţie de încredere cu abatoare din Germania, relaţie, care ţine de mai mulţi ani şi continuă să se dezvolte.