Ofertă ŞOC!! Instalatori cu germană bună în Germania, 18 Euro brut/oră, fără taxe de mediere sau alte comisioane!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm pentru perioada imediat următoare INSTALATORI SANITARI ŞI TERMICI, pentru instalarea de gaz şi a sistemelor de încălzire a apei pe şantiere de construcţii în Germania, la o firmă colaboratoare germană.

BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ:
- contract de muncă LEGAL pe perioadă nedeterminată, direct cu angajatorul german, semnat la 160 ore de muncă/lună
- salarizare: 18 Euro brut/oră
- cazare asigurată contra-cost din partea firmei germane
- asigurare medicală plătită de către angajator
!!! Dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenţi !!!
!!! Dreptul la o locuinţă/chirie proprie în Germania !!!

CERINTE

CERINŢE OBLIGATORII:
- limba germană nivel mediu-avansat (B2)
- experienţă în domeniu
- permis de conducere
- disponibilitate de a pleca în Germania cu maşina personală
- disponibilitate imediată pentru plecare

Pentru mai multe informaţii ne puteţi contacta la unul din nr de telefon: 0749044785, 0754059286 sau 0355429260
E-mail: personal.interavant@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

AVANTAJELE DUMNEAVOASTRĂ:
- mod de salarizare bun!
- NU se percep niciun fel de taxe de mediere sau comisioane!
- NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu!

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.