Şoferi cat. C+E în Germania la transportul de fructe şi legume cu 2500 Euro brut/lună, fără nici un fel de comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FĂRĂ TAXE DE MEDIERE!
NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION!
LOCURI DE MUNCĂ DISPONIBILE ŞI URGENTE PENTRU SĂPTĂMÂNA VIITOARE!

Recrutăm şoferi cat. C+E pentru transportul regional (30 - 50 km/zi) de fructe şi legume în Germania pe camion de 7,5 tone.

CONDIŢII OFERITE:
- contract de muncă pe termen nedeterminat cu posibilitate de prelungire
- salarizare: 2500 Euro BRUT/lună
- cazare asigurată
- asigurare medicală.

Plecările se fac pe cont propriu! Nu impunem şi Nu asigurăm transport!

Cei interesaţi pot ataşa CV-urile direct în mesaj pe OLX sau ne pot contacta la telefon: 0754059286 sau 0749044785.

CERINTE

CERINŢE:
- limba germană nivel mediu conversaţional (A2 - B1)
- permis conducere cat. C+E
- Modul C95 - transport marfă!
- experienţă în domeniu
- seriozitate şi flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.