Şoferi C+E (de tir) în Austria, până la 2500 Net/lună, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE DE MEDIERE SAU ALTE COMISIOANE!
NU impunem TRANSPORT din România înspre Austria; plecările efectuându-se individual, pe cont propriu!

Recrutam in continuare soferi de camion cu remorca - transport marfa pentru o firma din Austria, dispusi sa lucreze pe o perioada de minim 8 luni! Contractul de munca se semneaza direct in Austria cu firma angajatoare pe o perioada nedeterminata de timp care atrage dupa sine drepturi depline! Conditie principala: limba germana - nivel mediu conversational.

BENEFICII:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german
- Loc de munca sigur
- Incarcare/stocare marfa in Vorarlberg, Tirol, Elvetia sau Sudul Germaniei
- Asigurare medicala si asigurare de pensie
- Concediu platit dupa 6 luni
- Scolarizare pentru anumite etape profesionale
- Contacte catre proprietari de chirii in Austria
- Salariul de baza se cumuleaza astfel:
ore lucrate, diurne, sporuri. In principiu, un angajat poate cumula toate sporurile si diurnele in functie de calificari si incadrari.
Se poate ajunge la 2500 Euro NET/Luna !!!

CERINTE

- lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU
- disponibilitate pe minim 8 luni de a lucra in Vorarlberg (Austria)
- permis de conducere categoriile C si E
- card tahograf valabil pana in 2017
- C95 Module - Atestat pentru marfa
- dispusi sa lucreze 2 sambete/Luna
- AVANTAJ cei cu practica in conducerea cu remorca
- disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.