Şofer UNIMOG în Germania, cat.C+E, 11 E brut/oră + diurnă, comision 0

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

AVANTAJE:
- Fără taxe de mediere sau alte comisioane!
- Contract de muncă LEGAL direct cu firma germană angajatoare!
- Transportul din România înspre Germania se face pe cont propriu, noi NU impunem şi nici NU asigurăm un anumit gen de transport!!!

Mai avem nevoie de un şofer care să deţină permis de conducere cu categoriile C sau C+E, pentru conducerea unui Unimog, în Germania. Condiţia principală obligatorie este limba germană la nivel mediu de conversaţie!

CERINTE

CERINŢELE FIRMEI GERMANE:
- lb germană nivel mediu conversaţional (A2 - B1)
- experienţă ca şofer
- permis de conducere cat. C sau C+E
- disponibilitate rapidă de plecare
- disponibilitatea de plecare în Germania cu maşina personală constituie un AVANTAJ propriu!

BENEFICII OFERITE

BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ:
- loc de muncă sigur, concret şi stabil
- contract de muncă LEGAL, direct cu firma germană pe perioadă nedeterminată, direct cu angajatprul german, semnat la 160 ore de muncă/lună
- salarizare: 11 Euro brut/oră + diurnă pentru cazare
- cazare asigurată
- asigurare medicală
- drepturi depline în Germania.

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.