Șofer categoria CE camion cu semiremorcă Stuttgart

UBT Unternehmensberatung Tiedtke

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma germană UBT – Unternehmensberatung Tiedtke cu o vechime de peste 8 ani intermediază locuri de muncă in diverse domenii și activități pe tot teritoriul Germaniei. În prezent firma noastră caută personal în domeniul transportului (începerea activității chiar și IMEDIATĂ)

Șofer CE camion cu semiremorcă
Desfășurarea activității: Germania
Regiune: Stuttgart

Obligațiuni:
•Responsabilitate și precizitate maximă avănd grijă de marfă și de mașină
•Îndeplinirea sarcinilor conform contractului de muncă
•Verificarea camionului înainte de deplasare
•Transport piese de auto Mercedes

CERINTE

Obligații:
•Cunoașterea limbii germane nivel A2 (înaintea semnării contractului de muncă va fi testat telefonic cunoștințele limbii germane)
•Permis de conducere valabil categoria CE
•Cod comunitar 95 – transport mărfuri

Relații: Telefon: +40–31-630 0328
Documente necesare:
CV-ul (în limba germană și română), calificăriile, actele necesare și dovada experienței profesionale.

E-mail: geza.tofalvi@ubt-personal.com

În CV-ul D-voastră să dați acordul ca datele personale să fie intermediate conform legiilor în vigoare (Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz - einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen). în cursul selectării și poziționării a locului de muncă.

BENEFICII OFERITE

Oferta noastră:
•Contract de muncă full-time conform legiilor germane
•Salariul lunar net 1.900 euro
•Firma asigură cazare (după cerințe) cu plata în jur de 300 euro lunar, ce va fi reținut din salariu
•Asigurări sociale, medicale
•Concediu plătit după legiile statului german
•Alocație pentru copii (ex. 190 euro lunar/copil)
•Sprijin de acomodare și ajutor profesional
•Coordonare asigurată
•Munca în două schimburi

DESCRIEREA FIRMEI

Intermediere forță de muncă. Sector transport.