Şofer autobuz în Germania cu 13,21 E brut/oră + diurnă! Fără taxe sau comisioane!!!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie urgentă de un şofer de autobuz în Germania!
Se oferă salariu atractiv + drepturi depline şi contract de muncă legal pe termen lung direct cu angajatorul.
NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE DE MEDIERE SAU COMISIOANE!

Informaţii la telefon: 0754059286, 0355429260 sau 0749044785
CV-uri la: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

CERINŢE:
- lb germană nivel mediu conversaţional OBLIGATORIU
- permis conducere cat. D şi DE
- atestat transport persoane
- experienţă în domeniu
- disponibilitate rapidă de plecare
* disponibilitatea cu maşina proprie constituie un AVANTAJ personal!

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- contract de muncă nedeterminat şi legal direct cu angajatorul german
- drepturi depline în Germania
- posibilitatea de a fi preluat direct de către angajatorul propriu-zis
- salarizare: 13,21 Euro brut/oră + 150 Euro net diurnă lunară
- cazare asigurată
- asigurare medicală
- prima săptămână este de acomodare şi de învăţare a traseului, (5 linii), costurile fiind suportate de către Agenţia pentru ocuparea forţei de muncă din Germania
- dreptul la concediu legal de odihnă
- dreptul la alocaţie pentru copii minori
- dreptul la o locuinţă/chirie proprie în Germania
- dreptul la pensie după 5 ani.

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.