Şofer autobasculantă în Germania, 13 E brut/oră, comision zero!!!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

AVANTAJE:
- NU percepem niciun fel de taxe de mediere sau alte comisioane!
- NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania, astfel încât plecările se fac pe cont propriu!
- Firma germană este direct angajatoare!
- Drepturi depline în Germania!

Recrutăm pentru o plecare cât mai rapidă, şoferi de balastieră pentru o staţie de concasare de piatră pentru efectuarea trasportului de piatră în Germania.
Condiţie principală OBLIGATORIE: limba germană nivel mediu de conversaţie (A2 - B1)!

Mai multe detalii puteţi obţine la unul din nr de telefon: 0749044785, 0754059286 sau 0355429260
E-mail: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

CERINŢELE FIRMEI GERMANE:
- lb germană nivel mediu conversaţional (A2 - B1)
- permis de conducere categoriile C+E
- experienţă ca şofer
- disponibilitate imediată pentru plecare
- disponibilitatea cu maşina personală reprezintă un AVANTAJ propriu!
- seriozitate şi flexibilitate
- disponibilitate pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ:
- loc de muncă concret, sigur şi stabil
- contract de muncă legal pe perioadă nedeterminată, direct cu angajatorul german, semnat la 160 ore de muncă/lună
- salarizare: 13 Euro brut/oră
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală plătită de către angajator
- dreptul la o locuinţă (chirie) proprie în Germania
- dreptul la alocaţie pentru copii minori
- dreptul la concediu legal de odihnă
- dreptul la pensie după 5 ani.

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.