NOU! Femei la spălătorie industrială în Germania, 9,23/oră, comision 0

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM TAXE PENTRU MEDIERE!
COMISION ZERO!
Locurile sunt limitate şi disponibile imediat!

Recrutăm femei care să cunoască limba germană la nivel de începător (A1) pentru o spălătorie/călcătorie industrială din Germania, din landul Baden-Wurttemberg.
CERINŢĂ OBLIGATORIE: Una din 4 persoane trebuie să aibă disponibilitate de plecare cu maşina personală (pentru deplasarea de la cazare către locul de muncă în Germania).

Condiţii oferite de către angajatorul german:
- contract de muncă legal şi nedeterminat + drepturi depline în Germania
- salarizare: 9,23 Euro brut/oră
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală
- dreptul la alocaţie pentru copii minori/studenţi.

CERINTE

- limba germană nivel începător (A1)
- permis conducere cat. B
- disponibilitate de plecare cu maşina personală
- seriozitate
- îndemânare
- flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.