Îngrijitoare pentru bătrâni

Active Medica Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Beneficiile Dvs:
• Salariu atractiv (de bază, precum și posibilitatea de ore suplimentare)
• contract de muncă legal în Germania
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;
• cazare asigurată de angajator și plătită de beneficiar
• legătura cu coordonator constant
 CV TREBUIE SĂ FIE ÎN LIMBA GERMANĂ

Ai nevoie doar de 4 pași pentru a primi locul de muncă!
1. Contactează-ne!
2. Arată-ne avantajele tale!
3. Alege cea mai bună oferă de lucru!
4. Angajeazăte și câștigă!

Contact: Active Medica
E-mail: rekrutacja@abcwork.eu

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:

• Cunoștințe a limbii germane
• Minim 3 ani experienta
• Este binevenit terminarea școlii de îngrijitor bătrâni
• Abilitatea de a lucra în echipă

Suntem o companie bazată pe experiența acumulată de cinci ani, oferim servicii în domeniul recrutării profesionale a candidaților din țării întreagii Uniuni Europeane și Ucraina.
Servicii furnizate de Active Medica, sunt bazate pe încredere, o cultură a cooperării și abordarea individuală a fiecărui client care, la rândul său, conduce la cele mai înalte servicii de calitate.