Necalificaţi la fabrici în zona Freiburg, Germania! Fără comision/taxe 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE, COMISIOANE sau alte COSTURI SUPLIMENTARE!
LOCURI DISPONIBILE PENTRU LUNA MARTIE!

Recrutăm muncitori necalificaţi ( BĂRBAŢI) pentru o firmă de colaborare din zona Freiburg a Germaniei.
Se lucrează în fabrică la montajul şi asamblarea pieselor din metal.

SE OFERĂ:
- loc de muncă stabil şi concret
- angajare direct în Germania
- contract de muncă legal pe durată pe termen nelimitat
- salariu: 9,00 Euro brut/oră
- cazare asigurată din partea firmei germane (contra-cost)
- asigurare medicală plătită de către angajator
- drepturi depline în Germania
NU impunem şi NU asigurăm transport din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu, iar disponibilitatea de plecare cu maşina proprie constituie un avantaj personal!

CERINTE

- limba germană nivel mediu conversaţional (A2 - B1)
- îndemânare şi flexibilitate
- permis conducere

BENEFICII OFERITE

Vă stăm la dispoziţie la unul din nr. de telefon:
0749044785
0754059286
0355/429260

E-mail: personal.interavant@yahoo.com

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.