Muncitori necalificati pt. Service Auto Germania

Walterfachkraft GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manipularea cauciucurilor in service si introducerea datelor cauciucurilor in computer.

CERINTE

Limba germana nivel conversational foarte bine.
Forma fizica buna (se ridica cauciucurile si se aseaza pe rafturi)

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe o perioada nedeterminata, incheiat in Germania
Acoperim 60% din costurile cazarii asigurate de angajator
Consiliere permanenta din partea echipei noastre si suport in limba romana
Asigurare medicala, asigurare in caz de accidente, asigurare de somaj si asigurare de pensie
Sporuri pentru orele lucrate suplimentar, in tura de noapte si de sarbatorile legale
Posibilitatea de a primi un avans dupa prima saptamana de lucru
Concediu 24 de zile pe an
Prime de concediu si de Craciun
Asistenta in rezolvarea problemelor oficiale in limbile germana si romana (inregistrare, obtinerea unei clase fiscale favorabile, gradinita, alocatie pt. copii etc.)
Echipament de lucru si protectie oferite de noi GRATUIT
Acces usor la locul de munca, asistenta in organizarea calatoriei dumneavoastra in Germania si multe altele.
Nu percepem nici un fel de comision!!!
Si multe altele…

Walterfachkraft Personal GmbH este angajator german cu o experiență de 20 ani pe piața Germana cu peste 2000 de angajați în aproape 30 locatii din Germania, Austria, Polonia si Romania. Angajam personal calificat si necalificat in deverse domenii. Va garantam un contract de munca pe perioda nedeterminata si acces la toate prestatiile sociale.
Suntem experti în angajarea profesionistilor din multe industrii.
Walter-Fach-Kraft GmbH & Co. KG este specialistul dvs. pentru recrutarea si furnizarea de angajati în sectorul comercial, de productie, hotelier si gastronomic. Suntem partenerul dvs. de incredere si competent pentru munca temporara in Fulda, Halle, Dresden, Köln, Mainz si in multe alte locatii. Ceea ce a inceput cu un birou cu doua persoane intr-un garaj din 1997 este acum un furnizor de servicii de personal de succes, cu peste 2.000 de angajati. in centrul filozofiei companiei noastre este fiinta umana, deoarece angajatii mulțumiti sunt clienti satisfacuti. Responsabilitatea nu este un cuvant strain pentru noi. Suntem in contact direct cu clientii si cu angajatii nostri – de la persoana la persoana – doar asa putem realiza o colaborare stransa si productiva. Suntem certificati SCP si ISO 9001 si membru al Asociatiei germane pentru ocuparea fortei de munca (IGZ), precum si Asociatia federala a furnizorilor de servicii de personal (BAP).