Muncitori la depozite de marfă, cu 10 Eur brut/oră în Germania, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm muncitori necalificaţi cu experienţă pe stivuitor sau motostivuitor!
IMPORTANT: Limba germană ESTE OBLIGATORIE (nivel A2 conversaţional)!
Salariu: 10,00 EUR brut/oră
Cazare asigurată + Asigurare medicală.

FĂRĂ COMISION!
ZERO TARIF DE MEDIERE!

Poţi face parte dintr-un colectiv german, beneficiind de un contract de muncă nedeterminat direct cu angajatorul german!
Locaţie: Offenburg, Germania
Se lucrează la preluarea, scanarea și descărcarea mărfurilor din camion cu motostivuitorul.

CERINTE

- limba germană nivel mediu conversaţional
- experienţă în domeniu
- îndemânare şi flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.