Muncitori constructii Germania

Careline GmBH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma imobiliară și hotelieră germană Careline GmBH angajează fără intermediari, muncitori construcții cu 2 ani experiență. Firma dispune de mai multe clădiri în renovare/construcție in toată Germania. Cunoașterea de limbi stăine nu e necesară, se oferă ajutor la traduceri de colegii din România. Sediul firmei este lângă Köln.
Se caută:
Montatori gips-carton: pereți, tavane, finisaje, etc
Zugravi tapițeri: pereți interiori si exteriori, etc
Montatori acoperiș: izolatii, carton gudronat, tablă, etc
Montatori gresie faianță
Montatori parchet
Căutăm și bucatari, și personal restaurant.

CERINTE

Experienta 2 ani in constuctii.

BENEFICII OFERITE

Se oferă:
- job full-time cu contract prelungibil
- contribuție angajator la asigurări sănătate, pensie, somaj
- 40 ore lucru pe săptămână, sâmbăta si duminica liberă
- 24 zile lucrătoare concediu pe an
- avans salar în mână din prima zi
- cazare asigurată la locul de muncă, de obicei singur în cameră
- 1-3 mese calde pe zi, depinzând de locație
- transport gratuit de la adresa din România la adresa firmei cu microbus
- se plătește drumul spre România după 1 lună daca nu suntem/-ți mulțumiți
- posibilitatea de concedii prelungite, pauze de contract

DESCRIEREA FIRMEI

Firma hoteliera germana Careline GmBH