Muncitori calificati pentru Germania

König GmbH & Co KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prestigioasa companie germana König GmbH & Co KG cauta urmatorii muncitori calificati, pentru angajare imediata:

- instalator sanitar, termic, de ventilatii si de sprinklere (instalatii de stingere a incendiilor)
- electrician
- sudor si lacatus
- mecanic auto
- tamplar/dulgher

CERINTE

Cerinte:

- cerinta obligatorie: cunoasterea limbii germane la nivel incepator/conversational.

- experienta minima de 3 ani in domeniu.

- permis de conducere si masina propie in Germania constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:

- contract de munca in Germania pe perioada nedeterminata.
- salariu intre 1500 si 1800 euro/luna, acesta crescand in functie de evolutia muncitorului la locul de munca.
- cazare oferita contracost de angajator.
- asigurari medicale si sociale, precum si dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti si dreptul la pensie dupa 5 ani.
- avansuri saptamanale si alte beneficii atractive.
- sanse mari de a fi preluati de companii renumite.
- sprijin in limba romana.

Nu percepem comisioane!

Ne puteti contacta la numarul de telefon 00498974737112 de luni pana vineri de la ora 08.00 la 16.45, la E-mailul: as.dobo@koenigkg sau Facebook: Adrian Stefan Dobo.
Vorbim in limba romana.

Mai multe informatii si detalii gasiti si pe website-urile noastre:

Adrian Dobo
Franziska-Bilek-Weg 9
80339 München (Germania)

König GmbH & Co KG este o companie germană care se ocupă cu servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal având 17 sucursale în Germania.