muncitori calificati Germania - 1400 - 1800 EUR NET/luna + cazare GRATUIT

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

MUNCITORI CALIFICATI – GERMANIA
zidari, zugravi, faiantari, parchetari,
instalatori termico-sanitari,
montatori mobila,
electricieni,
vopsitori auto, tinichigii auto,
sudori, mecanici,
operatori si programztori CNC,
– GERMANIA -

BRAINS CONSULTING recruteaza URGENT pentru GERMANIA: zidari, zugravi, faiantari, parchetari, instalatori sanitari, montatori mobila, electricieni, vopsitori auto, tinichigii auto,sudori, mecanici, operatori CNC, etc.

Locatii: zona Baden´-Wurttemberg. In jurul oraselor Stuttgart, Augsburg, Ulm, Friedrichshafen
Zona Leipzig, Hamburg, Fürth (pt montatori mobila)

Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

OFERTA de munca:
Instalatori termico- sanitari - 1400 - 1800 EUR net + cazare GRATUIT
Muncitori în Amenajări interioare : Zidari, rigipsari, zugravi, Faiantari,parchetari - 1400 - 1800 EUR net + cazare GRATUIT
Montatori MOBILA - 1400 - 1800 EUR net + cazare GRATUIT
Electricieni (de santier sau industrial) – 1400 - 1800 EUR net + cazare GRATUIT
Vopsitor auto, Tinichigiu auto - 1400 - 1800 EUR net + cazare GRATUIT
Tâmplari, Dulgheri - 1400 - 1800 EUR net + cazare GRATUIT
Mecanici auto - de la 1500 EUR + cazare GRATUIT
Operatori CNC - de la 1400 EUR net + cazare
Programatori CNC 1400 - 1800 EUR net + cazare GRATUIT

CERINTE

CERINTE:
- Minim 1 an experienta in domeniu
- limba germana: nivel conversational (A2) – cerinta obligatorie pentru Germania
- permis de conducere si masina personala – constituie un avantaj major

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, legal, inregistrat în Germania ( nu cu detasare sau cu PFA). contract german de munca cu toate beneficiile sociale si accesul la îngrijire medicala in Germania.
- salariu: intre 1400 Euro si 1800 Euro NET / luna (in functie de experienta, nivelul de limba germana) + plata orelor suplimentare
- orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25%;
- cazare asigurata GRATUIT de catre angajator
- asigurare în caz de accident;
- asigurare medicala;
- dreptul la pensie după 5 ani de munca în Germania;
- Trnsportul RO – Germania este platit de catre angajat. Masina proprie constitue un mare avantaj
- Concediu anual: 20 zile

ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Va rugam sa ne recomandati colegilor dvs pentru locurile de munca din Germania!

TOATE OFERTELE NOASTRE DE MUNCA LE GASITI SI PE PAGINA NOASTRA DE Facebook: BRAINS CONSULTING

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.