Muncitor (m/f) productie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru zona Rastatt (regiunea Baden-Baden/Karlsruhe)

cu contract direct si cu norma intreaga

Sarcinile Dv.
• Montarea diferitelor elemente si componente pe placile de surfing – Lampuga
• Verificarea calitatii precum si lucrarile pregatitoare/de corectura
• Documentarea etapelor de lucru
• activitati mestesugaresti

CERINTE

Profilul Dv.
• Calificare intr-unul din domeniile: mecanica industrie usoara, mecanica fina, mecatronica sau meserii similare
• deprinderea de a lucra independent; constiinciozitate in derularea activitatilor zilnice
• abilitati mestesugaresti si dexteritate in asamblarea pieselor mici
• experienta in productie/montaj: de preferat
• Spirit de echipa
• capacitate de intelegere a proceselor tehnice
• Cunostinte bune de limba germana
• permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Va oferim
• Un loc de munca permanent pe o piata cu perspective si in curs de dezvoltare rapida (in Germania)
• O ocupatie interesanta si diversificata
• O remunerare conform pietei
• oportunitatea de a pune in aplicare idei si experienta acumulata
• mediu de lucru in cadrul unei echipe deschise, dinamice, cu ritm de lucru accelerat si rapiditate in luarea deciziilor
• daca nu sunt precizate in mod expres care sunt, nu este indicat a se mentiona in descrierea profilului