Muncitor in constructii (hala) – prefabricarea elementelor din beton

LISIECKI KADRY KONSULTACJE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Loc de munca in Germania ( in hala) in apropiere de Berlin
Obiectivul postului: prefabricarea elementelor din beton,

CERINTE

Nu necesita experienta in domeniu
Cunostinte bune ale limbii engleze sau germane

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- contract full time ( cu firma poloneza)
- salariu atractiv ( in prima luna 120 0euro net, dupa aceea 1500-2000 euro brut)
- transport de la cazare la locul de munca
- loc de munca stabil
-transportul in Germania
- dezvoltare profesionala

LKK - sunt oameni cu experiență îndelungata - folosind cunoștințe practice și realizări științifice, putem ajuta clienții noștri îmbunătățirea calității și eficienței operațiunilor lor. Ne dorim să creștem, dezvoltându-ne tot mai mult, îmbunătățindu-ne in fiecare zi. . Companii de succes, pentru care am găsit angajați extrem de apreciati, am diagnosticat cu precizie sau resurse sau a mediului echipa antrenată, acestea sunt, de asemenea, succesele noastre.