Muncitor ferma Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs recruteaza persoane calificate si necalificate pentru companii cu ferme in domeniul zootehnic si agricultura. Cautam candidati motivati si dornici de a se dezvolta pe teritoriul Germaniei pentru ingrijire animale (suine si bovine), administratea fermelor si administrarea terenurilor in zona Dortmund si imprejurimi.

Aplicarea se face cu CV-ul personal si documentele care atesta calificarile dumneavoastra.

CERINTE

Cerinte:
- sau cunostinte de limba germana nivel conversational
- experienta si pricepere in interactionarea cu animalele
- studii in domeniul zootehnic sau agricol prezinta un avantaj
- studii in domeniul constructiilor si tehnic pot prezenta de asemenea un avantaj

Angajatorii cauta persoane serioase, motivate, dornice de a se muta pentru o perioada lunga in Republica Federala Germana. Nu se accepta persoane care doresc sa lucreze sezonier.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- salarizari atractive, in functie de experienta incepand cu 1000€ / luna
- loc de munca cu ocupare full-time
- contract de munca pe perioada nedeterminata si asigurare pe teritoriul Germaniei
- cazare asigurata de catre angajator
- sustinere la intocmirea documentelor pentru beneficii din cadrul statului german

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.