Muncind in Germania,O afacere buna

Dankers International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dankers Internationala angajeaza!

-contract pe 6 luni ,posibila prelungire

-noi oferim intre 450-500 euro net/saptamana cu posibilitatea de a munci ore suplimentare

-cazarea este platita de noi

-asigurarea medicala este platita de noi

-costurile benzinei pana in Germania este decantat de noi

-suport office 24/7

-la alegerea dumneavoastra este posibil o plata acont la 30 ore muncite (100 euro),apoi sapamanal

-daca sunt mai mult de 4 persoane pe masina cheltuielile de inchiriere sunt suportate de noi

CERINTE

-buna cunoasterea a unei meserii in constructie

-vorbitor de limba engleza sau germana

-permis auto + masina obligatoriu la echipe de 2 oameni

-echipamentul de munca il aduceti cu dumneavoastra

Tipul jobului: Subcontract

Salariu: €450-500,00 /saptamana net

BENEFICII OFERITE

Aduci mai multe persoane la noi in firma?primesti 100 euro bonus!

Dankers International firma olandeza de recrutare in constructii,Olanda /Germania.