Muncitor Necalificat

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de recrutare, specializata in recrutare de personal calificat si necalificat catre societati de prestigiu din Germania, iar serviciile noastre sunt complet gratuite!
Recrutam urgent Muncitori in Hala (m/f), K-10797.

Descriere oferta de lucru :
Cautam pentru clientul nostru in zona Schwanau mai multii Muncitori in Hala (m/f), K-10797.

SARCINILE :
- Incărcate și descărcare camioane
- Controlului mărfurilor intrate și ieșite
- Inregistrarea materialelor in baza de date PC
- Activități pe stivuitor

CERINTE

CERINTELE :
-Experienta in Hala;
-Atestat stivuitor;
- Permis de conducere cat B;
-Lucru in 2 schmburi;
-Limba Germana la nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

OFERIM :
-Plati convenabile si peste tarif, dupa calificare si experienta;
-Aproximativ 160 ore/luna;
-Posibilitatea de lucru pe lunga durata;
-Banii de Concediu si de Craciun dupa perioada de proba;
-Banii de naveta si/sau banii pentru mancare;
-Echipa prietenoasa, consiliere permanenta din partea echipei noastre;
-Contract de munca stabil in Germania cu angajator german si plata asigurarilor sociale;
-Consiliere in cautarea cazarii;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare Germana.