MUNCA in GERMANIA, fara comision sau alte taxe

silverhand.ro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SILVERHAND.RO SRL este o agentie de mediere locuri de muncă cu contracte serioase în Germania.
Suntem specializati in medierea de personal calificat si necalificat către societăti de prestigiu din Germania. Noi oferim candidatilor nostri conditii foarte atractive de muncă si un angajator de încredere iar serviciile noastre sunt complet gratis!

DOAR PENTRU VORBITORII DE LIMBA GERMANA!

Oferta noastra:
Salarii de la 1200 Euro net/lunar pana la 2500 Euro/lunar
Avans la angajare
Cazare
Contract legal de munca in Germania, cu toate taxele platite
Concediu de odihna

CERINTE

Cautam:

Electrician (industrial)
Constructori si finisori
Sudori (diferite tehnici)
Instalatori
Mecanici auto
Vopsitori auto
Programatori/Operatori CNC
Operator Laser
Mecanic utilaje constructii
Mecanic utilaje agricole
Tamplari
Montatori mobila
Montatori ferestre si usi
si multi altii.
cu/fara calificare si

cunostinte bune de limba germana-OBLIGATORIU

CVurile se trimit la adresa de email:
contact(at)silverhand(punct)ro
cu mentiunea postului la care aplicati.

FARA comision sau alte taxe ascunse!

!!!Va rugam sa nu aplicati daca nu vorbiti germana pentru ca interviul va fi in limba germana.

SILVERHAND.RO este o agenție de mediere locuri de muncă cu contracte serioase în Germania.
Suntem specializați pe medierea de personal calificat si necalificat către societăți de prestigiu din Germania. Noi oferim candidaților noștri condiții foarte atractive de muncă și un angajator de încredere iar serviciile noastre sunt complet gratis!