Timpul pentru noi provocări? Creaza-ti un viitor in Germania

König GmbH & Co KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

De peste 50 de ani ne specializăm în sprijinirea întreprinderilor industriale şi meşteşugăreşti cu muncitori calificaţi.

Noi asigurăm acestor persoane, pe lângă condiţii financiare atractive,
oportunităţi de muncă în companiile cu dezvoltare rapidă.

Bine aţi venit în echipa noastră – peste 1600 de colaboratori se bucură de venirea dumneavoastră.

CERINTE

Pentru următoarele patru domenii căutam permanent personal calificat pentru muncă în Germania:

- Instalatii apa si canal, instalatii termice sau sanitare
- Structuri metalice
- Prelucrarea metalelor
- Electrotehnica

BENEFICII OFERITE

- loc de muncă sigur, stabil în Germania cu contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- transferuri salariale la termen
- beneficii atractive pentru concediile de odihnă, sarbatorile de Craciun şi aniversare, bonusuri atractive şi multe altele
- asistență personală în limba maternă în caz de cazare la pensiune, transport către locul de muncă, întrebări legate de sarcinile de muncă sau în caz de probleme personale

König GmbH & Co KG este o companie germană care se ocupă cu servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal având 17 sucursale în Germania.