Recrutare pentru AUGUST! Montatori schele pe autostrada cu 11 pe ora in Germania,comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!

Plecarea este pentru luna AUGUST in Germania!

Recrutam pentru unul din clientii nostri din Germania 3 muncitori la montat schele si panouri pe autostrada care sa nu aiba rau de inaltime.
Unul din trei persoane sa aiba categoria C+E pentru conducerea unui UNIMOG.
Contractul de munca cu toate drepturile se face direct cu firma angajatoare in Germania cu toate drepturile

Se va lucra si la 400 km de firma.

BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ:

-Contract de munca direct cu angajatorul german cu toate drepturile in Germania pe o perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire in functie de evolutia muncitorilor la locul de munca!
-Salariul e de la 11 euro brut pe ora plus alte facilitati de deplasare
-Cazare asigurata
-Dreptul la alocatie minori sau studenti.
-Dreptul la locuinta proprie in Germania

CERINTE

CERINTE

-OBLIGATORIU-Limba germana conversational A2-B1
-OBLIGATORIU-Categoria C+E pentru conducerea unui UNIMOG,unul din cei trei muncitori
-OBLIGATORIU-Sa nu aiba rau de inaltime
-Seriozitate,indemanare,flexibilitate
-Disponibilitate rapida de plecare

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.