MONTATORI MOBILA – Germania

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza URGENT pentru angajatori germani:

Numar pozitii vacante: 25
Locatii: Leipzig, Hamburg, Fürth
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

Responsabilitati:
Candidatii Vor monta mobila la domiciliu;
Asamblare si montaj mobilier conform proiect

CERINTE

CERINTE:

-experienta de cel putin 1 an in domeniu
-limba germana: nivel conversational (A2)
-disponibilitatea de a lucra in strainatate
-lucrul in echipa si pe cont propriu

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

Oferta salariala: 1350 EUR/luna NET + cazare GRATUITA asigurata de angajator;
Salariul acesta se calculeaza la un numar de 140 de ore de munca pe luna, ORELE SUPLIMENTARE SE PLATESC

Beneficii:
- Contract de munca semnat in Germania pe o perioada nedeterminata;
- In primele trei luni candidatii vor beneficia in paralel si de un curs in urma caruia vor primi diploma de calificare pentru pozitia de MONTATOR MOBILA - costuri asigurate de catre parteneri;
- Candidatii se vor putea inscrie pentru obtinerea permisului auto - categoria C - costurile fiind asigurate de catre parteneri; - cazare asigurata GRATUIT din partea firmei germane
- asigurare medicala platita de catre angajatorul german
TRANSPORTUUL pana in Germania este asigurat de catre fiexare candidat in parte;

Trnsportul RO – Germania este platit de catre angajat. Masina proprie constitue un avantaj!
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator
ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.