Montator – Tamplar Mobila

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Asamblare si montaj mobilier conform proiectului;

CERINTE

• Experienta pe o pozitie similara - 2 ani+;
• Nivel limba germana - A2-B1; - ogligatoriu
• Permis auto cat. B – constituie avantaj (de preferabil si masina);
• Citire plan montaj;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
• Contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata;
• CAZARE - asigurata de angajator( contracost )
• Pentru cei cu experinta mai mult de 5 ani :
9,85€ / Ora + 20/pe zi lucrata – 252,48 Cazare (daca este cazul)
+10 euro nett/ora pentru orele de Sambata ; Contract de mini-job.
• Pentru cei cu experienta sub 5 ani : 9,23€ / Ora + 20/pe zi lucrata – 252,48 Cazare (daca este cazul)
+10 euro nett/ora pentru orele de Sambata ; Contract de mini-job
• asigurare medicala + sociala.
• 10 ore pe zi, de Luni pana Sambata ;

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"