Montator subansamble auto

HRO Service Provider SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se va lucra la statia de productie;
- Se vor face puncte de sudura cu masina de sudare cu pistolet;
- Pregatirea componentelor pentru sudori;
- Pregatirea modulelor pentru imbinarea caroseriilor din aluminiu;
- Fabricarea caroseriilor in ture;
- Verificarea calitatii si caracteristicilor a documentatiilor;
- Adaugarea partilor de caroserie cu clestele de nituit.

CERINTE

- Cunoasterea limbii germane sau engleze la nivel conversational;
- Experienta in lucru cu clesti de nituit si pistolet de sudare;
- Experienta in montaj si productie in industria de automobile;
- Minim 2 ani experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Venit net 1100 euro/luna (dupa 3-4 luni creste la 1500 euro/luna);
- Cazarea este asigurata contra sumei 300 euro/luna;
- Se acorda beneficii lunare pentru fiecare copil, suma de 184 euro;
- Contractul este pe o perioada minima de 3-5 ani.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate