Montator SubAnsamble Auto

Divaexim Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Unul dintre cele mai importante grupuri industriale integrate in domeniul materialelor si tehnologiilor caută montatori subansamble auto, cunoscatori ai limbii germane la nivel conversational. Compania ofera solutii pentru progrese durabile in intreaga lume.
Angajatii, in numar de peste 199.000, sunt calificati si pregatiti sa raspunda provocarilor pietei prin uzine, materiale, componente si sisteme de inaIta performanta, care asigura perspective reale pentru clienti din peste 80 de tari.
Responsabilitati:
● Se va lucra la statia de productie
● Se vor face puncte de sudura cu masina de sudare cu
pistolet
● Pregatirea componentelor pentru sudori
● Pregatirea modulelor pentru imbinarea caroseriilor din
aluminiu
● Fabricarea caroseriilor in ture
● Verificarea calitatii si caracteristicilor a documentatiilor
● Adaugarea partilor de caroserie cu clestele de nituit

CERINTE

Cerinte
● Cunoasterea limbii germane sau engleze la nivel
conversational
● Experienta in lucrul cu clesti de nituit si pistolet de sudare
● Experienta in productie
● Experienta in montaj si productie in industria de
automobile
● minim 2 ani experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

● Salariu net incepand de la 1100 euro net / luna, se poate ajunge la 1500 euro net / luna in primele 3-4 luni
● Cazarea este asigurata contra sumei de 300€/luna;
● Se acorda beneficii lunare, pentru fiecare copil suma de
184 euro

DESCRIEREA FIRMEI

Divaexim Jobs-resurse umane