Montator subansamble auto

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iți dorești un contract de muncă în străinătate pe o perioadă nedeterminată ? Cauți un salar motivant în Germania unde poti beneficia de bonusuri salariale? Unul dintre cele mai importante grupuri industriale integrate in domeniul materialelor si tehnologiilor, caută montatori subansamble auto, motivati și cunoscători ai limbii germane la nivel conversațional.
Compania ofera solutii pentru progrese durabile in intreaga lume. Angajatii, in numar de peste 199.000, sunt calificati si pregatiti sa raspunda provocarilor pietei prin uzine, materiale, componente si sisteme de inaIta performanta, care asigura perspective reale pentru clienti din peste 80 de tari.

Responsabilitati:
- Se va lucra la statia de productie
- Se vor face puncte de sudura cu masina de sudare cu pistolet
- Pregatirea componentelor pentru sudori
- Pregatirea modulelor pentru imbinarea caroseriilor din aluminiu
- Fabricarea caroseriilor in ture
- Verificarea calitatii și caracteristicilor a documentațiilor
- Adaugarea partilor de caroserie cu clestele de nituit

CERINTE

- Cunoasterea limbii germane sau engleze la nivel conversational
- Experienta in lucrul cu clesti de nituit si pistol de sudare
- Experiență in productie
- Experienta in montaj si productie in industria de automobile
- Minim 2 ani experienta in domeniu
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Dedicare, initiativa si flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- Cazarea este asigurata contra sumei de 300€/luna;
- Se acorda beneficii lunare, pentru fiecare copil suma de 184 euro
- Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.