Montator de pardoseli, parchetar - Germania

Dremo Personaldienstleistung

13-12-2019 | EXPIRA LA 29-12-2019

RESPONSABILITATI

Suntem pe piața muncii de 20 de ani și colaborăm cu mai multe companii din Germania. Vă așteptăm în echipa noastră!

Domeniul de activitate:

- montarea parchetului clasic
- montarea parchetului prefabricat
- montarea pachetului cu adeziv
- montarea mochetei, linoleumului
- turnarea autonivelantei
- șpăcluirea sau șlefuirea șapei
- șlefuirea parchetului
- lăcuirea parchetului

CERINTE

- pregătire profesională ca parchetar sau mai mulți ani de experiență profesională în acest domeniu
- obligatoriu! cunoștințe de limba germană - solicitantul trebuie să cunoască limbajul de specialitate, să comunice independent la locul de muncă, să înțeleagă sarcina, să o execute conform instrucțiunilor, să descrie problema
- permis auto și mașină personală – prezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

- domenii de activitate interesante și variate în cadrul detașărilor de lungă durată
- un contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- prime de concediu și de Crăciun
- contribuții la pensia ocupațională
- haine de lucru gratuite
- asigurare de pensie, de sănătate, de șomaj, de îngrijire pe termen lung și de accidente
- până la 30 de zile de concediu
- concediu medical plătit
- protecție legală împotriva concedierii
- la dorință, plăți anticipate săptămânale
- organizarea cazării

V-am trezit interesul? Atunci așteptăm cu nerăbdare CV-ul Dvs.!

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de resurse umane și servicii de personal din Saxonia, Germania.
Declaratia noastra de confidentialitate: https://www.dremo.com/ro/service/protectia-datelor/

Interviu online

Ca sa aplici la acest job trebuie sa raspunzi la intrebarile interviului.