Menajere restaurante

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Infomunca SRL recruteaza personal pentru restaurante in Germania. Se cauta menajere.
Salariul este de 600-650 euro pe luna,
Programul:5-7 ore de lucru pe zi, o zi libera pe luna
Cazarea si masa sunt asigurate de angajator
Contractul de munca este pe perioada nedeterminata

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostiinte de limba germana sau cunostiinte de baza de limba greaca
Orientare catre client si catre indeplinirea sarcinilor de lucru care privesc intretinerea unui mediu de lucru curat.
Responsabilitate la locul de munca, respectarea cerintelor de igiena impuse de angajator

BENEFICII OFERITE

cazare si masa asigurate de angajator

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.