Menajera in Germania

Agentia Gastrojob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia Gastrojob cauta o femeia intre 30-50 ani, pentru a ocupa un post de menajera in Wiesbaden in Germania.

CERINTE

Se cer cunostiinte de limba germana la nivel mediu, seriozitate si disponibilitate imediata.
Persoanele interesate pot trimite CV-ul in limba germana sau romana pe adresa de email: info@gastrojob-europe.de sau pot obtine informatii la nr de tel. 00496187906330; www.gastrojob-europe.de.

BENEFICII OFERITE

Se ofera cazare si masa gratuite plus 900 euro/lunar.

Gastrojob este o agentie specializata in recrutare si plasare de personal in sectorul gastronomic european. Firma dispune de o baza de date complexa in masura sa ofere atat clientilor nostrii cat si celor interesati a lucra in domeniul gastronomic maximum de satisfactie. Nu iti oferim doar sansa de a lucra pe teritoriul Germaniei ci te si protejam pentru a o face in deplina siguranta. Iti oferim sansa de a invata daca esti un tanar fara experienta si sansa de a lucra si a fi apreciat la justa ta valoare, daca deja ai o experienta in domeniu. Suntem la dispozitia ta pentru orice informatie suplimentara zilnic de la ora 9-19 la nr. de telefon 0049-6187906330 in limbile romana/ italiana/ poloneza si germana. Vrei sa stii mai multe despre noi?? Acceseza pagina noastra web: www.gastrojob-europe.de