Menajera in Germania

Agentia Gastrojob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia Gastrojob cauta o femeie pentru a ocupa un post de menajera in Germania.

CERINTE

Se cer cunostiinte de limba germana la nivel mediu, seriozitate si disponibilitate imediata.
Experienta in domeniu nu este necesara.

BENEFICII OFERITE

Se ofera cazare si masa gratuita plus 1000 - 1200 euro/lunar.

Gastrojob este o agentie specializata in recrutare si plasare de personal in sectorul gastronomic european. Firma dispune de o baza de date complexa in masura sa ofere atat clientilor nostrii cat si celor interesati a lucra in domeniul gastronomic maximum de satisfactie. Nu iti oferim doar sansa de a lucra pe teritoriul Germaniei ci te si protejam pentru a o face in deplina siguranta. Iti oferim sansa de a invata daca esti un tanar fara experienta si sansa de a lucra si a fi apreciat la justa ta valoare, daca deja ai o experienta in domeniu. Suntem la dispozitia ta pentru orice informatie suplimentara zilnic de la ora 9-19 la nr. de telefon 0049-6187906330 in limbile romana/ italiana/ poloneza si germana. Vrei sa stii mai multe despre noi?? Acceseza pagina noastra web: www.gastrojob-europe.de