Medici Specialisti si Rezidenti Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Germania

Salariu BRUT :
Din 1. an 2. an 3. an 4. an 5. an 6. an
Medic rezident 4.189,71 4.427,20 4.596,81 4.890,82 5.241,39 5.385,57

Ab dem 1. an 4. an 7. an 9. an 11. an 13. an
Medic specialist 5.529,74 5.993,38 6.400,49 6.637,97 6.869,76 7.101,58
Medic primar 6.926,33 7.333,42 7.915,82
Medic sef 8.147,60 8.730,02

Ce ofera Angajatorul?

• Garzile sunt platite cu : 27,00 euro pe ora pentru medici rezidenti si ca. 32,00 euro pe ora pentru medici specialisti.
• Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire
• Se lucreaza in medie 37 de ore de lucru pe saptamana,
• Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
• Beneficiati de Asigurari Sociale,
• Beneficiati de Asigurari Medicale,
• Concediu Anual Platit

Specializari:

Anestezie si Terapie Intensiva
Obstetrica si Ginecologie
Oftalmologie
Pediatrie
Radiodiagnostic
Psihiatrie
Gastroenterologie
Medicina fizica si reabilitare
Diabetologie
Radiologie
Ingrijire Paleative

Conditiile impuse de Angajator :

• Diploma de Medic
• Cunostințe de Limba Germana : minimum B2
• Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,
• Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.