Medici Specialisti si Rezidenti - Germania!

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza pentru clientul sau din Germanai - Spitale /Clinici de stat sau private, Medici Specialisti si Rezidenti pentru toate specializarile.

CERINTE

- Certificat de Conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii Roman
- Cunostiinte de limba germana : mediu- avansat
- Diploma de Medic Specialist- unde este cazul
- CV- actualizat in limba germana

BENEFICII OFERITE

- Posturi vacante in intreaga tara
- Mediu de lucru placut
- Oferta salariala atractiva ( 2500 Eur net/luna pentru medici absolventi si rezidenti si 5500 - 6500 Eur net/luna pentru medici specialisti)
- Contract de munca pe perioada nedeterminata

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.